Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6999
Stary 04.02.2010, 19:15
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Po ogądnieciu Kroniki wszystko po staremu.Wypowiadał sie Prezes SKWK ,ze wystarczy posluchac co gadają na budowie ,że bedzie obsuwa z terminem ,ze na D nie ma klatek i po wybudowaniu narożnikow nie bedzie sie dalo korzystać z tej trybuny.Ochalik gadal,że Wisła nie ma planu b i ma zamiar wrócić na stadion w obiecanym terminie.Wypowiadał sie jeszcze gostek z urzedu i mowił ,ze jest podpisana umowa z Wisła ,ze stadion bedzie oddany w obiecanym terminie .ZOBACZYMY!!!
Jak sioe nie bedzie dalo korzystac bo troche nie rozumiem
Odpowiedz cytując