zbymak napisał(a):

|
Po ogądnieciu Kroniki wszystko po staremu.Wypowiadał sie Prezes SKWK ,ze wystarczy posluchac co gadają na budowie ,że bedzie obsuwa z terminem ,ze na D nie ma klatek i po wybudowaniu narożnikow nie bedzie sie dalo korzystać z tej trybuny.Ochalik gadal,że Wisła nie ma planu b i ma zamiar wrócić na stadion w obiecanym terminie.Wypowiadał sie jeszcze gostek z urzedu i mowił ,ze jest podpisana umowa z Wisła ,ze stadion bedzie oddany w obiecanym terminie .ZOBACZYMY!!!
|
Jak sioe nie bedzie dalo korzystac bo troche nie rozumiem
