Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 04.02.2010, 18:15
Jako, że przebój emo-martynki jest kasowany zdążyłem pobrać i wrzucić na serwer. Oto on:

http://www.sendspace.pl/file/387df634b5afc22ce7ecefd

Już dziś możesz urozmaicić 18-stkę, wesele, urodziny i inne imprezy tym wspaniałym kawałkiem.

Słuchasz na własną odpowiedzialność. Wysłuchanie grozi traumą w większym lub mniejszym stopniu. Przed pobraniem zaplanuj datę wizyty u psychologa.
Odpowiedz cytując