Kordel_Walker napisał(a):

Wisła przegrywa lub remisuje wygrane mecze, ile postów trzeba napisać, żeby ludzie zrozumieli, ile banów poleci itp...Winę widzicie w każdym i we wszystkim tylko nie w Pawełku!
|
a ktore to mecze ?
@nizej: kompromitujesz sie na calej linii ta pseudo-ironia, twierdzisz ze jest Wisla przegrywa wygrane mecze przez Pawelka, a nawet nie potrafisz wymienic jednego