Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4624
Stary 04.02.2010, 18:09
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Wisła przegrywa lub remisuje wygrane mecze, ile postów trzeba napisać, żeby ludzie zrozumieli, ile banów poleci itp...Winę widzicie w każdym i we wszystkim tylko nie w Pawełku!
a ktore to mecze ?

@nizej: kompromitujesz sie na calej linii ta pseudo-ironia, twierdzisz ze jest Wisla przegrywa wygrane mecze przez Pawelka, a nawet nie potrafisz wymienic jednego
Ostatnio edytowane przez mic : 04.02.2010 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując