http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uka_wzmocnien/
Cytat:
Wisła cały czas szuka wzmocnień
Data publikacji: 04-02-2010 16:30
Wisła Kraków informuje, że wbrew doniesieniom prasowym klub cały czas jest aktywny na rynku transferowym. Trwają poszukiwania zawodników, którzy mogą wzmocnić drużynę, szczególnie na pozycji napastnika, o czym na środowej konferencji prasowej wspominał trener Skorża.
Władze klubu nigdy nie zaleciły, aby wstrzymać przeprowadzanie transferów. Nie jest też prawdą, że Wisła szuka jedynie wolnych zawodników. Świadczyć o tym mogą chociażby testy w krakowskim zespole Bratislava Punosevaca, który przecież związany jest kontraktem z serbskim klubem FK Napredak Kruševac.
|
Dla mnie to jest ciekawy ruch klubu. Albo chcą nakręcać koniunkture, ale jednak bardziej prawdopodobne, że to sygnał dla menagerów- nie mamy upatrzonych piłkarzy, potrzebujemy piłkarzy, walcie drzwiami i oknami. Może się dogadamy jeżeli ktoś nie będzie bardzo drogi.
Byś może obawiają się, że wymysły prasy odstraszą potencjalnych chętnych.