Wyświetl pojedynczy post
Daniel Alves
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20429
Stary 04.02.2010, 18:06
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uka_wzmocnien/

Cytat:
Wisła cały czas szuka wzmocnień

Data publikacji: 04-02-2010 16:30

Wisła Kraków informuje, że wbrew doniesieniom prasowym klub cały czas jest aktywny na rynku transferowym. Trwają poszukiwania zawodników, którzy mogą wzmocnić drużynę, szczególnie na pozycji napastnika, o czym na środowej konferencji prasowej wspominał trener Skorża.




Władze klubu nigdy nie zaleciły, aby wstrzymać przeprowadzanie transferów. Nie jest też prawdą, że Wisła szuka jedynie wolnych zawodników. Świadczyć o tym mogą chociażby testy w krakowskim zespole Bratislava Punosevaca, który przecież związany jest kontraktem z serbskim klubem FK Napredak Kruševac.
Dla mnie to jest ciekawy ruch klubu. Albo chcą nakręcać koniunkture, ale jednak bardziej prawdopodobne, że to sygnał dla menagerów- nie mamy upatrzonych piłkarzy, potrzebujemy piłkarzy, walcie drzwiami i oknami. Może się dogadamy jeżeli ktoś nie będzie bardzo drogi.
Byś może obawiają się, że wymysły prasy odstraszą potencjalnych chętnych.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Odpowiedz cytując