rw88 napisał(a):

|
Mam pewne "kontakty" na Bałkanach, w tym u jednego zapalonego fascynata bośniackiej piłki stąd też moja opinia jest taka, że ten Nurkovic nie zapewnia specjalnie lepszego poziomu niż prezentuje Juszczyk, przewagą Juhu jest też na pewno to, że jest po prostu Wiślakiem.
|
Jeżeli to prawda, to szkoda słów.
Co do zapewnień na stronie głównej - poczekamy, zobaczymy. To, że potrzebujemy minimum napastnika jest oczywiste - Brożek i Boguski są kontuzjowani, Ćwielong sprzedany, został nam tylko Małecki, który dodatkowo nie może zagrać w pierwszym meczu z powodu kartek.