Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20424
Stary 04.02.2010, 17:32
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Mam pewne "kontakty" na Bałkanach, w tym u jednego zapalonego fascynata bośniackiej piłki stąd też moja opinia jest taka, że ten Nurkovic nie zapewnia specjalnie lepszego poziomu niż prezentuje Juszczyk, przewagą Juhu jest też na pewno to, że jest po prostu Wiślakiem.
Jeżeli to prawda, to szkoda słów.

Co do zapewnień na stronie głównej - poczekamy, zobaczymy. To, że potrzebujemy minimum napastnika jest oczywiste - Brożek i Boguski są kontuzjowani, Ćwielong sprzedany, został nam tylko Małecki, który dodatkowo nie może zagrać w pierwszym meczu z powodu kartek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.02.2010 o godz. 17:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując