|
dobry, ja bym tylko trochę zmienił formułę
KLATKA:
Wyciskanie hantli na skosie 3s
BARKI:
Wyciskanie hantli 3s
TRICEPS:
pompki na poreczach 2s
NOGI:
przysiady 3s
wyprost nog na maszynie 2s
PLECY:
Wiosłowanie sztangielką w opadzie 2s
Podciaganie na drazku 3s
BICEPS:
Uginanie ramion stojac ze sztanga 2s
to jest jeden zestaw, ćwiczysz nim cały tydzień
KLATKA:
Wyciskanie sztangi na plaskiej 3s
BARKI:
Wyciskanie sztangi (z przed glowy) siedzac 3s
TRICEPS:
WYCISKANIE "FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE: 2s
NOGI:
przysiady 3s
wspięcia na palce z obciążeniem w ręku 2s max
PLECY:
Wiosłowanie sztangielką w opadzie 2s
Podciaganie na drazku 3s
BICEPS:
Uginanie ramion stojac w uchwycie mlotkowym 2s
to jest drugi, ćwiczysz kolejny tydzień, w nast ten pierwszy i tak naprzemiennie. I kolejność ew. bym zmienił na nogi-->klata-->plecy-->kaptury-->bary-->biceps-->triceps
a na kaptury szurgusy, 2s. po plecach
|