Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20422
Stary 04.02.2010, 17:05
jova napisał(a):Wyświetl post

(*) jeśli ktoś nie pamięta, to przypominam, że tak przechrzcili go fani innych polskich klubów obserwując jego wieczne żale na sędziów, terminarz i panią Krystynę z gazowni.
Czyli rozumiem że jak pewni kibice i pewien prezydent, nazywają nas psami ,to sami siebie też tak mamy nazywać?Jeśli chcesz być konsekwentny to powinieneś też na Skorżę pisać per 'bufonik' bo przecież tak go nazywają.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.02.2010 o godz. 17:08.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując