jova napisał(a):

(*) jeśli ktoś nie pamięta, to przypominam, że tak przechrzcili go fani innych polskich klubów obserwując jego wieczne żale na sędziów, terminarz i panią Krystynę z gazowni.
|
Czyli rozumiem że jak pewni kibice i pewien prezydent, nazywają nas psami ,to sami siebie też tak mamy nazywać?Jeśli chcesz być konsekwentny to powinieneś też na Skorżę pisać per 'bufonik' bo przecież tak go nazywają.