Wydaje mi się, że w tym momencie polskiej piłce potrzebny jest całkowity przewrót nie tylko nam. Sezon powinien się składać z conajmniej 38 meczy ligowych i do tego puchary bo takie drewno jak u nas nie nauczy się nigdy grać finezyjnie nie mamy do tego predyspozycji my musimy biegać walczyć grać szybko i siłowo a nie szukać samby w piłce.
Zgadzam się z kimś przede mną że nasze wyjazdy zimowe i sparingi z drużynami które są milion lat świetlnych przed nami są bez sensu! I nic mnie tak nie denerwuje u nas jak ta gra na chama w pole karne bo u nas się nie potrafi strzelać z za pola karnego oni wszyscy są tak zaprogramowani strzelać dopiero będąc w polu karnym to jest paranoja. Ale to i tak nie tak irytujące jak nasze przygotowanie taktyczne z tą grą na Jana Kollera nawet jak w ataku był mały z ćwielongiem
