Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20418
Stary 04.02.2010, 16:42
Trochę tego nie rozumiem - Maciej Skorża jest "menedżerem" Wisły i wprowadzono angielski model zarządzania, a jak sie okazuje nie wie jacy zawodnicy mogą pojawić się na zgrupowaniu w Hiszpanii. Czyżby Edek z Josefem wynaleźli takich grajków, że ich nazwiska trzeba trzymać w tajemnicy nawet przed swoim szefem ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując