Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4718
Stary 04.02.2010, 16:06. Z cyklu "Zawsze i wszędzie"
http://www.youtube.com/watch?v=FdApQnnVTTY

bardziej ciekawe, niż śmieszne
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując