Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20412
Stary 04.02.2010, 15:45
raindog napisał(a):Wyświetl post
Dobrze powiedział Kazimierski - jak gość przez tak długi czas nie może znaleźć klubu, to znaczy, że taka gwiazdą to znowu nie jest.
To dziwi mnie, czemu Skorża chciał go do nas ściągnąć.
Według jego fanów - dobrze, że mu się nie udało. Fajnie, że się na nas wypiął, dzięki temu mamy Juszczyka, którego poziom przynajmniej znamy

Jest super.

gigant napisał(a):Wyświetl post
Bo to jest od 3 lat szkolony element na wypadek gdyby kiedyś udało się ściągnąć wysokiego napastnika. Ot takie działanie na przyszłość. Później wystarczy wysokiego trafiać piłką w dynkę, co bedziemy już mieli opanowane i mamy seryjne MP, a może i LM.
To jest w ogóle jakieś zboczenie reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej. Skąd się to u nich bierze?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.02.2010 o godz. 15:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując