raindog napisał(a):

|
Dobrze powiedział Kazimierski - jak gość przez tak długi czas nie może znaleźć klubu, to znaczy, że taka gwiazdą to znowu nie jest.
|
To dziwi mnie, czemu Skorża chciał go do nas ściągnąć.
Według jego fanów - dobrze, że mu się nie udało. Fajnie, że się na nas wypiął, dzięki temu mamy Juszczyka, którego poziom przynajmniej znamy
Jest super.
gigant napisał(a):

|
Bo to jest od 3 lat szkolony element na wypadek gdyby kiedyś udało się ściągnąć wysokiego napastnika. Ot takie działanie na przyszłość. Później wystarczy wysokiego trafiać piłką w dynkę, co bedziemy już mieli opanowane i mamy seryjne MP, a może i LM.
|
To jest w ogóle jakieś zboczenie reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej. Skąd się to u nich bierze?