Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 04.02.2010, 15:42
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Z tym graniem w zimie to jest jednak problem - Niemiachy mimo iż są bardzo blisko nas, mają jednak nieco cieplejszy klimat.
Moim zdaniem najlepszym wyjście byłby wariant rosyjski, czyli wiosna-jesień z krótką przerwą letnią
Zastanawia mnie, po co w ogóle ta przerwa letnia? Przy takich obciążeniach (czytaj - kilkunastu meczach na rundę)?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.02.2010 o godz. 16:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując