1q2 napisał(a):

Z tym graniem w zimie to jest jednak problem - Niemiachy mimo iż są bardzo blisko nas, mają jednak nieco cieplejszy klimat.
Moim zdaniem najlepszym wyjście byłby wariant rosyjski, czyli wiosna-jesień z krótką przerwą letnią
|
Zastanawia mnie, po co w ogóle ta przerwa letnia? Przy takich obciążeniach (czytaj - kilkunastu meczach na rundę)?