Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20411
Stary 04.02.2010, 15:32
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
O Nurkoviciu do tej pory piszecie co to się nie stało, że wyjechał. A ktoś go widział w jakimś poważnym meczu żeby tak pisać?
Z tym to się zgodzę, z Nurkoviciem jest o tyle śmieszna sprawa, że w Krakowie płacz, że go nie zatrudniono, a w Bośni ma on co najwyżej opinie podobną przykładowo do opinii Stachowiaka w Polsce - czyli pograł w jednym ze słabszych bośniackich klubów gdzie miał gorsze i lepsze momenty i gdzieś tam epizod reprezentacyjny zaliczył - nawiasem mówiąc podobny do ostatnich wyczynów Pawełka z Danią, wszedł z Iranem na ostatnie pół godziny i ze stanu 2:0 dla Bośni zrobiło się 2:3, grał całe 30 minut nie czając co się dzieje wokół niego i po tym występie był Nurek mocno napiętnowany w Bośnii, a jeśli chodzi o karierę reprezentacyjną jest już spalony. Dużo lepsze CV ma Ba (który raczej przez problemy osobiste niż umiejętności kariery nie zrobił) czy nawet ten Poljak (wyróżniał się w Chorwacji, po czym miał dobry sezon w Turcji, gdzie jednak kasa przestała płynąć), a większość tutaj podważa przydatność Senegalczyka czy Chorwata, podczas gdy płacze za Nurkoviciem, który nawet w Bośni ma słabszą opinie niż Sehic czy Alaim...

A i link do wspomnianego meczu "Nurka": http://www.youtube.com/watch?v=ANmbX...eature=related
Odpowiedz cytując