Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
20407
04.02.2010, 14:06
Na stronie transfermarkt Issa Ba jest w składzie hiszpańskiej Terrassy. Sprawdziłem na ich stronie i rzeczywiście taki zawodnik znajduje się w ich kadrze.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89