do
tas de fleia:
Przypomnę, Issa Ba:
sezon 09/10 - 0 minut w meczach oficjalnych
sezon 08/09 - 22 minuty
sezon 07/08 - 51 minut
sezon 06/07 - 594 minuty...
Czyli w ciągu 2,5 roku facet nie zagrał jednego pełnego meczu.
Dla porównania Cantoro:
sezon 09/10 - 626 minut... czyli prawie tyle co Ba przez 3,5 roku!
Dlatego jestem sceptyczny co do tego transferu. Rozumiem, że nie ma kasy w klubie, ale nie rozumiem sprowadzania nawet za darmo takich graczy jak Ba (tym bardziej gdy nie ma kasy).