Bronex napisał(a):

|
Skorża widząc ,że na transfery nie ma co liczyć powinien zakasać rękawy i w obszarze swojej działki zacząć intensywnie pracować nad zawodnikami (młodymi , starszymi nad każdym). On tymczasem siedzi i narzeka.
|
No jasne on tylko siedzi i narzeka.
Przecież cały czas są treningi, zgrupowania i cały czas jest praca jest z zawodnikami. Wystarczy przeczytać wypowiedź Clebera np o Marcelo jak bardzo się rozwinął przez ten rok.
A jak Skorża daje wywiad którego nie mógł odmówić bo to strona oficjalna Wisły to ludzie piszą że siedzi i narzeka.