Cytat:
Wisła przegrywa lub remisuje wygrane mecze, ile postów trzeba napisać, żeby ludzie zrozumieli, ile banów poleci itp...Winę widzicie w każdym i we wszystkim tylko nie w Pawełku!
|
Wymień 5 wygranych meczów Wisły, które przegraliśmy/ zremisowaliśmy przez Pawełka.
A, no i nie musisz pogrubiać fragmentów Twoim zdaniem ważnych. Z uwagą czytam wszystko.
Pewnie, że Pawełek nie jest mistrzem rzemiosła, ale trzymaj się faktów, a nie twórz nową rzeczywistość. Jakaś łajza obraziła piłkarza Twojego klubu, a Ty z radością mu przyklaskujesz. Potem jeszcze żalisz się jak jakiś żyd, że jesteś represjonowany przez któregoś z modów. Czytając Twoje posty dziwię się, że w ogóle mają do Ciebie cierpliwość. Nie ma nic gorszego niż wiecznie pokrzywdzone płaczki. Wiesz czyją domeną jest takie zachowanie?
Edit: nie wierzę w to, co czytam pod tym postem.

Ej, Sandomingo, a na ile może liczyć młody, brazylijski sprzedawca Rolls- Royce'ów? Może Marcelo wolałby jako ktoś taki pracować? Wygląda na to, że dobrze go znasz, to zapytaj i daj znać. Dzięki.