Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4619
Stary 04.02.2010, 11:15
Cytat:
Wisła przegrywa lub remisuje wygrane mecze, ile postów trzeba napisać, żeby ludzie zrozumieli, ile banów poleci itp...Winę widzicie w każdym i we wszystkim tylko nie w Pawełku!
Wymień 5 wygranych meczów Wisły, które przegraliśmy/ zremisowaliśmy przez Pawełka.

A, no i nie musisz pogrubiać fragmentów Twoim zdaniem ważnych. Z uwagą czytam wszystko.

Pewnie, że Pawełek nie jest mistrzem rzemiosła, ale trzymaj się faktów, a nie twórz nową rzeczywistość. Jakaś łajza obraziła piłkarza Twojego klubu, a Ty z radością mu przyklaskujesz. Potem jeszcze żalisz się jak jakiś żyd, że jesteś represjonowany przez któregoś z modów. Czytając Twoje posty dziwię się, że w ogóle mają do Ciebie cierpliwość. Nie ma nic gorszego niż wiecznie pokrzywdzone płaczki. Wiesz czyją domeną jest takie zachowanie?


Edit: nie wierzę w to, co czytam pod tym postem. Ej, Sandomingo, a na ile może liczyć młody, brazylijski sprzedawca Rolls- Royce'ów? Może Marcelo wolałby jako ktoś taki pracować? Wygląda na to, że dobrze go znasz, to zapytaj i daj znać. Dzięki.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 04.02.2010 o godz. 13:01.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując