Wojtas napisał(a):

Madrze piszeccie ze te obozy i wygrzewanie tyłkow w sloneczku w Turcjii gówno daja...
ale tu trzeba by tez zmienic termin rozgrywek ,bo my praktycznie pauzujemy ponad 3,5 miesiaca..
a sasiedzi obok graja sobie Bundeslige majac chyba 3 tyg przerwy ..
potem i tak mamy 13 meczy ligowych + 3,czy wiecej w PP ....a nasi i tak płaczą ze sa przemeczeni sezonem.
Do rezerw k*** wyslac delikwenta ktory choc wspomni o "trudach" sezonu.
|
Albo zmienić system rozgrywek na taki jak np w Rosj. Fakt jest jeden: coś z tym trzeba zrobić.