Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2041
Stary 04.02.2010, 10:30
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Madrze piszeccie ze te obozy i wygrzewanie tyłkow w sloneczku w Turcjii gówno daja...

ale tu trzeba by tez zmienic termin rozgrywek ,bo my praktycznie pauzujemy ponad 3,5 miesiaca..

a sasiedzi obok graja sobie Bundeslige majac chyba 3 tyg przerwy ..

potem i tak mamy 13 meczy ligowych + 3,czy wiecej w PP ....a nasi i tak płaczą ze sa przemeczeni sezonem.

Do rezerw k*** wyslac delikwenta ktory choc wspomni o "trudach" sezonu.
Albo zmienić system rozgrywek na taki jak np w Rosj. Fakt jest jeden: coś z tym trzeba zrobić.
Odpowiedz cytując