Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
14200
04.02.2010, 10:00
Arkas
napisał(a):
Prawda to, że na UJ na niektóre kierunki trzeba zdawac główny przedmiot rozszerzony?
w zeszlym roku prawda, w tym nie wiem, ale polecam
www.uj.edu.pl
i dzial rekrutacja- znajdz wydzial Cie interesujacy i sprawdz.
re_set
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do re_set
Znajdź inne posty napisane przez re_set