Dziwne, że nikt nie porusza tutaj drugiej ważnej kwestii - tego kto jeszcze odejdzie? Skorża dał chyba wyraźnie do zrozumienia że jeszcze jakiś ruch transferowy "z" Wisły jest konieczny. Zobaczymy kto: to będzie. Co do ruskich to mamy szczęście, więc może Pawełek, Łobodziński

. Tak już bardziej na poważnie to pewnie ktoś z grupy : Diaz, Marcelo, Kirm, Brożek Piotr?
A z tym Ba to totalne przegięcie, nasz trener zauważył, że chłop ma trochę do nadrobienia... Brawo! Facet przez rok nie rozegrał pełnego meczu to jak ma się prezentować? To ma być super transfer? Perełka? Sam Skorża mówił wczoraj, że może będzie on wzmocnieniem pierwszego składu... jak może to po co go zatrudniać? Czy te może wynika z tego, że "wygryza" kontuzjowanego Sobola i Gargułę, oraz tak samo długo nie grającego Gołosia, oraz lepszy jest od młodziaków z ME? Parodia...