Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14197
Stary 04.02.2010, 08:33
d.j napisał(a):Wyświetl post
Nie pomyliłeś... nazywa się to Wściekły pies. Nalewasz na dno sok malinowy, dolewasz taką samą objętość wódki i dajesz jedną kroplę tabasco
dokladnie to musisz sprobowac jak ci lepiej wychodzi - czyli nie miesza sie podczas wlewania - czy najpierw sok a potem wodka czy odwrotnie.
a co do tabasco to spokojnie kolo 5-6 kropel mozesz walnac.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 04.02.2010 o godz. 10:08.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując