d.j napisał(a):

Nie pomyliłeś... nazywa się to Wściekły pies. Nalewasz na dno sok malinowy, dolewasz taką samą objętość wódki i dajesz jedną kroplę tabasco
|
dokladnie to musisz sprobowac jak ci lepiej wychodzi - czyli nie miesza sie podczas wlewania - czy najpierw sok a potem wodka czy odwrotnie.
a co do tabasco to spokojnie kolo 5-6 kropel mozesz walnac.