Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20398
Stary 04.02.2010, 08:23
Podobno już mamy wysokiego napastnika. Zostanie nim MArcelo Skoro bedziemy miec wakat w ataku , a obrona bedzie obsadzona to czemu nie? Innej opcji i tak nie ma heheh
Odpowiedz cytując