będą jeszcze testowani dwaj napastnicy na obozie w Hiszpanii.Piszą że Wisła będzie jeszcze obserwowac Panusoveca bo to zdaniem Skorży ciekawy napastnik.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
transfery tylko zawodników za darmo
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html