Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline
#
14192
04.02.2010, 02:06
pytanie dla smakoszy alkoholowych:
sos tabasco, syrop malionowy i wodka. jak sie to nazywa i w jakich proporcjach do kieliszka tego nalewam? i czy przypadkiem nie pomylilem/ominalem jakichs skladnikow?
northrop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do northrop
Znajdź inne posty napisane przez northrop