Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 04.02.2010, 00:12
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Auchan, specjalnie dla melomanów w trudnych czasach

http://www.youtube.com/watch?v=JA6Sm...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=gSpbE...layer_embedded
Jeśli Ci ludzie z "oszą" nie zostali zmuszeni do śpiewania tego gówna to należy ich odstrzelić............
Muszę przyznać, że mnie to rozwaliło.
OSZĄ TO MY - MY SPEŁNIAMY WASZE SNY - - buhahahahaha
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując