Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4647
Stary 03.02.2010, 22:11


Napiszesz zaraz z rozpędu, że to my, w imię polepszania stosunków z Rosją, dobrowolnie zrezygnowaliśmy z budowy Tarczy Antyrakietowej.

A co do Putina to:
Cytat:
- Kombinacja tych aktów doprowadziły do tragicznego początku II wojny światowej i musimy przyznać, że takie błędy zostały popełnione. Nasz kraj, nasz parlament, potępił pakt Ribbentrop-Mołotow. Mamy prawo oczekiwać, że w innych państwach takie akty również zostaną potępione i zostanie to uczynione nie tylko na poziomie oświadczeń ich liderów, ale także zostaną podjęte decyzje polityczne - powiedział Putin.
A poza tym jak myślisz, co zapamiętają obywatele FR - film emitowany w ich TV czy przemówienie Putina w Polszy?
Ostatnio edytowane przez Krissu : 03.02.2010 o godz. 22:13.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.