Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4646
Stary 03.02.2010, 22:06
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś już zapomniał o haniebnym programie wyemitowanym w rosyjskiej TV w przededniu obchodów wybuchu II WŚ?

No tak - to było całe pół roku temu.
Kto by pamiętał?
No tak wyglada polityka polsko-rosyjska jak zabawa w kotka i myszkę ,wtedy nasze media komentowały to właśnie że Ruscy sprawdzają nasza wrażliwość poprzez takie programy i to czy damy się sprowokować.Ważniejsze było i tak wystąpienie Putina w innym tonie ,następnego dnia na Westerplatte niż program TV . Rosja zapewne zmieniła podejście do rozmów z Polską ,też zapewne dzięki temu ,że nie powstała u nas Tarcza Antyrakietowa