Kolega założył puchar zjednoczony "Puchar Miasta Królów" na 64 zespoły. Puchar jest otwarty. Zapisy do piątku do godzin popołudniowych na zwykłych zasadach (150 euro, nie zabiera świeżości). Jedyne ograniczenia to siła <= 39. Jeśli ktoś ma ochotę zagrać to może się zapisać
