Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#487
Stary 03.02.2010, 21:28
Kolega założył puchar zjednoczony "Puchar Miasta Królów" na 64 zespoły. Puchar jest otwarty. Zapisy do piątku do godzin popołudniowych na zwykłych zasadach (150 euro, nie zabiera świeżości). Jedyne ograniczenia to siła <= 39. Jeśli ktoś ma ochotę zagrać to może się zapisać
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując