Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20382
Stary 03.02.2010, 20:33
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Też tak sądzę po każdym przegranym meczu trzeba zwolnić trenera żeby zawodnicy i kibice wiedzieli kto tu rządzi i że by w klubie się coś działo bo tak to nuda i niema o czym pisać na forum.
Przepraszam ale bredzisz. Są porażki ,które są bez konsekwencji ale są porażki które są brzemienne w skutki różnej maści. Jeżeli przegramy mecz ligowy to nic się nie stanie. Co najwyżej jak będzie to prestiżowy mecz będzie można czuć rozgoryczenie. Co innego dostać po dupie od Levadii. Dla Wisły mecze które są bardzo istotne i których nie można lekceważyć bo tak naprawdę nas pod wieloma względami weryfikują są mecze pucharowe. Zobaczymy jak będziesz pisał jak znowu przyjdzie lato , przyjadą jakieś "zidany" z Andory , solidnie obiją dupsko naszym gwiazdorom i przejdą do następnej rundy. Widać że twoje postrzeganie kibicowania i utożsamiania się z klubem jest jeszcze infantylne.
PS. Napisałem w poprzednim poście o trenowaniu czy ogólnie jakości pracy trenera. Przecież to jest cholernie ważne. Transfery ,transferami ale na tym świat się nie kończy... Nie można wszystkiego usprawiedliwiać brakiem transferów. Są kluby które tylko sprzedają i jakoś przez wiele lat funkcjonują. My ani nie kupujemy , ani nie szkolimy , ani nie sprzedajemy teraz. Żeby spylić takiego Marcela czy Brożka to oni się muszą pokazać co najmniej kilku ważnych meczach na tle miarodajnych przeciwników z Europy a nie z naszej "ekstra"klasy.
PS2. Paranoiczne jest to ,że Bednarz na tle swoich poprzedników w Wiśle robił kawał poprawnej roboty a został oficjalnie usunięty za indolencję Skorży. Czy to jest sprawiedliwe? Rozumiem cięcia etatów, poszukiwanie oszczędności. Ale przecież oficjalnie powiedziano ,że zwolnienie Bednarza to efekt pomysłu Skorży na wprowadzenie modelu angielskiego. Jak są żałosne efekty tej operacji wszyscy widzimy. Po kilku miesiącach zatrudniono zderzak dla Skorży czyli Jarosza,żeby po kolejnych porażkach "polskiego Beniteza" było kogo jeszcze wywalić.
PS3. Rozwalił mnie tekst Skorży o Juszczyku. Z braku laku to i kit dobry.
PS4. Nie chciałbym wywoływać tutaj dodatkowej dyskusji poza tematem, ale muszę to napisać . Przy okazji zbierania informacji o przejściu Dana do Kubania, przeczytałem o to taką rzecz ,że Dan rozstał się z Unirei (Unireą?) bo prezes rumuńskiego klubu nie dał mu żadnych gwarancji na utrzymanie bieżącego składu. I po tym widać klasę trenera. Wie kiedyś odejść. Skorża tej klasy nie ma. Odkąd pamiętam Skorża apeluje o transfery. Jeżeli nie czuje się na siłach ,żeby wprowadzić ten klub na wyższą półkę wykorzystując swój potencjał , wiedzę ,umiejętności trenerskie to pytam się po jaką cholerę tkwi w takim układzie. Zarząd nie traktuje mnie poważnie , piszę dymisję i do widzenia panowie. A Skorża tu mówi ,że nie ma transferów i to go dobija a stołka puścić nie chce.
PS5. I ostatnia chyba już rzecz.Sieć skautów osławiona. Po co my w ogóle mówimy o Europie. Na litość boską niech klub spróbuje zbudować wydajną efektywną sieć skautów w Polsce ,potem w krajach ościennych ... stopniowo. Bałkany , Brazylia , Hongkong ,Alaska Co jeszcze ? Wyjdźmy od małopolskiego i województwa ościenne.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 03.02.2010 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując