Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20380
Stary 03.02.2010, 20:13
Bronex napisał(a):Wyświetl post
I to jest tragedia pewnego modelu myślenia. Wbrew pozorom trener to jest osoba od której zależy bardzo wiele. Przecież trener to jest chyba od szkolenia , uczenia, trenowania , od codziennej mozolnej pracy nad materiałem ludzkim celem podnoszenia jego kwalifikacji , umiejętności , jakości gry , mentalności. Trener klubowy to nie trener reprezentacji ,który tylko selekcjonuje. Jeżeli nie ma widoków na konkretne wnoszące coś transfery to trzeba tę pracę chyba organizować inaczej, intensywniej pracować z tym co jest , implementować rozwiązania organizacyjne , dobierać może lepszych współpracowników , hard work ja mawia klasyk. Warto pamiętać ,że takimi występami jak np z tallińską Lewadią i w konsekwencji odpadnięciem z pucharów ,Skorża udaremnia korzystne sportowo i finansowo transfery z klubu i do klubu. Dziwne jest to ,że w naszym klubie z porażek ani się nie wyciąga wniosków ani nie karze winowajców.
Też tak sądzę po każdym przegranym meczu trzeba zwolnić trenera żeby zawodnicy i kibice wiedzieli kto tu rządzi i że by w klubie się coś działo bo tak to nuda i niema o czym pisać na forum.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.02.2010 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując