Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4633
Stary 03.02.2010, 19:58
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wizyta Putina Westerplatte, podpisanie umowy na gaz , teraz zaproszenie Tuska do Katynia - mam nadzieje ,że to kroki ku normalizacji stosunków Polska - Rosja
"Normalizacja" wg. sowietów to taki stan jak po 1945 r.

Cytat:
dla rusofoba jest to uzależnienie na 30 lat ,dla nierusofoba jest to bezpieczeństwo przez 30 lat
Testowaliśmy już m.in. na sobie to bezpieczeństwo w minionych latach, kiedy paparuchy przykręcały nam kurek, kiedy chcieli wywrzeć na nas presje polityczną. Inne kraje np. Bałtyckie też były karane w ten sam sposób.