Bronex napisał(a):

...
PS. "Wojtole14" to "w ogóle" to jest jeszcze nic ,na tym forum ktoś już napisał "przeczkole".
|
na tym forum, w tym temacie, jedną strone wcześniej ktoś napisał o napastniku, że jest
bramkoszczelny
A bramko
szczelny to powinien byc Mariusz Pawełek
