A mi sie podoba to ta wypowiedz o Mariuszu Pawelku:
Wie pan, ja jestem od spraw szkoleniowych i treningów. Nie wiem, czy to dobry moment… ale błędy popełnia każdy bramkarz. Tyle, że po pomyłkach Pawełka często padają gole.
Hahhahahaha

Van der Saar tez popelnia bledy ale nie sa kluczowe dla wyniku.I dlatego jest dobrym bramkarzem.A Mariusz Pawelek wrzuca sobie pilki do bramki co 3eci mecz i dlatego jest chujowym . Oczywiste to dla mnie, dla 99% na tym forum ale nie jest to takie jasne dla trenera bramkarzy reprezentacji Polski

Chyba dobrze, ze nie trenuje juz bramkarzy w Wisle.