Cytat:
|
przecież nasz dzisiejszy skład co najwyżej mógłby pograć w siatkówkę..
|
Zapytaj Skorży w takim razie dlaczego nie ma kasy na Leszczaka, dlaczego sprzedano Ćwielonga, a tak bardzo chce kupić Costly'ego, czy Nowaka (który w rok zarabiałby taką kasę, jaką cała drużyna ME).
Cytat:
|
a przede wszystkim za tym jak to niektórzy nazywają nic nie warte Mistrzostwo Polski...
|
Abstrahując od błędów ortograficznych w Twoim poście, to MP jest nic niewarte jeśli za nim nie idzie w parze gra w pucharach. Pewnie to większość piszących w ten sposób ma na myśli.
A jak nie ma kasy, to proszę bardzo- odwołać zgrupowania w Turcji/ Hiszpanii i zapierdalać po lasku wolskim, a sparingi rozgrywać w Myślenicach. W czym problem? Że to niegodne, wysyłać TAKICH piłkarzy na zgrupowania do Zakopanego? Moim zdaniem nie zaszkodzi im na pewno kontakt ****a z rzeczywistością, bo oni wszyscy go już dawno zatracili. Ze Skorżą na czele.