Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20373
Stary 03.02.2010, 18:50
djpavelas napisał(a):Wyświetl post
) Także z całym szacunkiem, ale osoba Maćka Skorży akurat ponosi najmniej winy za polityke finansową klubu, bo akurat tymi sprawami zajmują się osoby "wyżej", często nawet niekoniecznie związani ze sportem, a bardziej ze stołkiem i stanowiskiem jakie zajmują w spółce.
Jak to nie ponosi?Przecież sytuacja w klubie jest od wielu lat jasna i klarowna.Nie ma tematu 'Boguś daj bo nam brakuje na napastnika' , tylko jest temat ' chcesz napastnika to na niego zarób'.Trener bardzo dobrze wiedział że jak sam nie zarobi to nikt mu tego nie da i pretensje może mieć tylko do siebie i do zawodników.Kasa za puchary to jedno, ale nie mniej ważne jest to iż takimi występami automatycznie spadła wartość całego zespołu a chętnych na naszych graczy nie ma.

Tak więc jedyne dwie możliwości na dobre transfery do klubu , dwoma fatalnymi meczami zostały zaprzepaszczone.
1.wpływy z pucharów
2.wpływy z transferów 'z klubu'.

Kto jest za to odpowiedzialny?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując