|
Weźcie wyładujcie swoją frustrację gdzie indzie, co? Co ma Skorża zrobić jak nie dostał kasy na transfery? Podpisywać anonimowych zawodników, tylko dlatego że nie mają na nazwisko Jop czy Juszczyk? Może z własnej kieszeni wyłożyć kasę na takiego mp Costlego? A może w wywiadach ma powiedzieć, że LM zdobędzie w przyszłym sezonie? Wtedy będzie miał ambicje? Przykro to się robi jak się czyta co niektórych komentarze.
Zarząd podjął właściwą decyzję. Jeśli będzie mistrzostwo, będą rozmowy o przedłużeniu umowy ze Skorżą. Nie będzie mistrzostwa, dziękujemy za współpracę. Puki co trzeba dać trenerowi odrobinę zaufania. Jest na najlepszej drodze do zdobycia 3 MP pod rząd. Jak na razie udało się to jedynie jednemu trenerowi w historii Wisły.
|