Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20361
Stary 03.02.2010, 16:55
Cytat:
Czyli wygląda na to, że będziemy się jeszcze ekscytować napastnikiem. Obyśmy przyfarcili jakiegoś wypasa
Z tego co tam pisze to zostaną sami niezakontraktowani z kartą w ręku czyli tacy, których szukamy. Martwi mnie to, że zostali sami odstrzeleni, a prawdopodobieństwo wyszukania perełki jest bardzo znikome...
Odpowiedz cytując