Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20359
Stary 03.02.2010, 16:28
Także można powiedzieć , że prawie na 100% Issa Ba u nas zagra. Zobaczymy czy te obietnice Skorzy okażą się prawdziwe. Myslę , że coś w tym prawdy musi być skora trener mówi , że nie wyobraża sobie aby nikt przed rundą nie wzmocnił nas w napadzie. Także będzie teraz ciekawie z transferami u nas. Oby coś wypaliło!! No i kolejna wiadomość to taka , że najprawdopodobniej wbrew wcześniejszym doniesieniom zostają u nas Burliga i Mączyński więc wzmocni się rywalizacja ale nie w dużym stopniu bo ci chłopcy są raczej uzupełnieniem składu niż jego wzmocnieniem. Ale dla nich to na pewno dobrze wyjdzie jak zostaną ponieważ będą chcieli za wszelką cenę udowodnić swoją wartość w zespole. Lecz z drugiej strony dla tych zawodników lepiej byłoby aby byli wypożyczeni żeby się ogrywać.
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując