Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20358
Stary 03.02.2010, 16:26
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Na TWSD macie dementi w sprawie pozyskania Szackhi'ego , myślę że to powinno kończyć dyskusję na jego temat.
Nie było tu dyskusji na temat Szackiego, tylko, chyba pierwszy raz w tym temacie, zaczęła się rozmowa na temat tego, w którą to stronę polityka transferowa Wisły powinna pójść. Czyli, w moim mniemaniu, pierwszy raz pisano na temat, a nie ekscytowano się gównem z PS, GW czy SE. Szacki był tylko dodatkiem, bo w zasadzie każdy od początku stwierdzał, że ten transfer to wymysł dziennikarzy. Niestety.

Co do wypowiedzi nadtrenera na temat Punosevaca, to pod artykułem napisałem co o tym myślę i widzę, ze jesteśmy tego samego zdania. Dopisałem tylko jeszcze pytanie retoryczne, że po co dawać zarabiać obcym managerom na transferach/ kontraktach piłkarzyn, skoro można dać zapchać portfel komuś znajomemu. A to, że znajomy może oferować towar niższej jakości? Jakie to ma znaczenie?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując