Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pn_77
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
6985
03.02.2010, 16:21
Niech mnie ktoś poprawi, ale jeśli się nie mylę, to na sekorach A i B już od przeszło miesiąca kompletnie nic się nie dzieje! Jak oni to chcę skończyć do lipca to ja nie wiem?
pn_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pn_77
Znajdź inne posty napisane przez pn_77