As napisał(a):

|
A po co nam Szackih? On jestbardziej drewniany niz Rasiak. Kumpel z Ukrainy mowi, ze to jest ich ukrainiski pinokio. Zreszta fakt iz typ ktory grywal w lidze mistrzow poszedl grac do jakichs kozojebcow mowi wszystko.
|
ujme to tak - cos co dla jednych jest podloga, dla innych jest sufitem