Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20356
Stary 03.02.2010, 16:17
As napisał(a):Wyświetl post
A po co nam Szackih? On jestbardziej drewniany niz Rasiak. Kumpel z Ukrainy mowi, ze to jest ich ukrainiski pinokio. Zreszta fakt iz typ ktory grywal w lidze mistrzow poszedl grac do jakichs kozojebcow mowi wszystko.
ujme to tak - cos co dla jednych jest podloga, dla innych jest sufitem
Odpowiedz cytując