Na TWSD macie dementi w sprawie pozyskania Szackhi'ego

, myślę że to powinno kończyć dyskusję na jego temat. Martwi brak jednoznacznego negatywnego stanowiska co do Dawida Szklanki Nowaka, choć pośrednio można za takie uznać wypowiedź o nieprzystającym do rzeczywistości przeszacowaniu zawodników z Polski.
Nie widziałem Punosevaca w akcji, nie wiem co prezentuje, ale irytuje mnie od zawsze stwierdzenie, iż ktoś jest młodym ciekawym zawodnikiem, lecz poczekają jak się rozwinie. Irytuje zwłaszcza, że brzmi w świetle wydarzeń w naszej lidze jak proste przyznanie się do faktu, że sami z czyimś talentem nie bylibyśmy w stanie zrobić nic i czekamy na gotowe ... a na graczy kompletnych i sprawdzonych nas nie stać.