medyk napisał(a):

|
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]
|
No i na Brackiej masz Sempre, ceny w porze lanuchu bardzo korzystne później również miłe, zawsze jest miejsce, jest cicho można bez problemu porozmaiwać.
Chyba że chcesz mieć coś mega fajnego to na Zwierzynieckiej przy Jubilacie jest nowy hotel Kossak. Na ostatnim piętrze jest restauracja gdzie masz cały lunch zupa, danie główne, deser, woda do picia, za 30 zł ale widok jest mega wypas zajebisty.