Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14185
Stary 03.02.2010, 14:38
medyk napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]

Aperitiff- Sienna
Cyklop-Mikołajska (tu bardziej na pizze,choc dania wloskie tez b.dobre) aa no i tansza od Aperitiffu,a wystroj bardzo fajny
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując