medyk napisał(a):

|
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]
|
Aperitiff- Sienna
Cyklop-Mikołajska (tu bardziej na pizze,choc dania wloskie tez b.dobre) aa no i tansza od Aperitiffu,a wystroj bardzo fajny
