Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20343
Stary 03.02.2010, 13:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wisla powinna isc droga klubow Tureckich i Cypryjskich, tak jak i cala polska ekstraklasa. Zaczac od sciagania nieco przyblaklych gwiazd pilki, co pozwoliloby nakrecic konikunkture wsrod sponsorow, kibicow, co podniosloby poziom, pozwolilo na awans do rozgrywek europejskich. Do tego oczywiscie szkolenie mlodziezy.
Wisłą powinna stawiać na młodych - max 24lata, reprezentantów młodzieżowych biedniejszych krajów...Żaden Savio czy Romario do nas nie przyjdzie ze względu na klimat i ogólny wizerunek Polski w świecie. Na Cypr to oni jadą wypoczywać, opalać się a przy okazji pokopią piłkę na 40% swoich możliwości, co i tak wystarczy by grać w pierwszym skłądzie.
Odpowiedz cytując