Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6979
Stary 03.02.2010, 13:43
Dajcie już spokój... Wiadomo, ze nikt nie będzie na siłe na mrozie ludzi trzymał żeby wylewali płytę na siłe... Niech się któryś czasem przejdzie na budowę i zobaczy jak prace idą... Przy mrozie oni się tam tylko plątali i wcale im się nie dziwie... Poza tym jak byk pod zdjęciem na stadionwisly.info (jedno z ostatnich) "w oczekiwaniu na prefabrykatyt"... I dla mnie nie ma powodu do napinki... Nic nie przyspieszymy kłótniami na forum... Stadion w końcu będzie... w lipcu czy we wrześniu... Nic nie zrobimy... Polimex nie jest glupi i nie przerywał by pracy narażając się na straty gdyby mogli ją normalnie wykonywac ( albo mróz, albo brak projektów). Zadna firma poważna nie narazi sie na obsuwy, bo za nimi idą ogromne kary finansowe...
Ostatnio edytowane przez maci0s : 03.02.2010 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując