Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20341
Stary 03.02.2010, 13:28
Opinii na temat jego wieku nawet nie komentuje, pomimo tylu przykladow z rodzimego i zagranicznego podworka, gdzie zawodnicy po 30tce stanowia o sile swoich zespolow, niektorzy uparcie oceniaja pilkarzy przez pryzmat jego daty urodzenia.
O tym pisalem tez ostatnio. Zamiast takiemu zawodnikow, ktory gwarantuje okreslony poziom gry, umiejetnosci,i zaplacic te 400 tys Euro to placi sie np. Lobodzinskiemu. Wisla powinna isc droga klubow Tureckich i Cypryjskich, tak jak i cala polska ekstraklasa. Zaczac od sciagania nieco przyblaklych gwiazd pilki, co pozwoliloby nakrecic konikunkture wsrod sponsorow, kibicow, co podniosloby poziom, pozwolilo na awans do rozgrywek europejskich. Do tego oczywiscie szkolenie mlodziezy.
Odpowiedz cytując