Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20340
Stary 03.02.2010, 13:25
Shatskikh to kolejna bzdura, którą kibice Wisły są karmieni. Czyli nic nowego. Od lat jest to samo. Warto ochłonąć. Od pewnego czasu czytam newsy tylko na oficjalnej. I już ziółek nie potrzebuję
Jest dobrze.
..
Odpowiedz cytując