Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20339
Stary 03.02.2010, 13:22
Ciekawa informacja w FN: otóż red. Kmiecik napisał, że w styczniu mieliśmy ofertę dla Marcelo od Trabzonsporu: 0.5 mln Euro za półroczne wypożyczenie, jeśli się sprawdzi to 2 mln Euro za transfer. Wg autora Skorża nie zgodził się na sprzedaż i zaproponował Turkom ... Clebera
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując