Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20337
Stary 03.02.2010, 11:59
arti napisał(a):Wyświetl post
Cypryjskie kluby widać w pucharach, Kazachów - wcale.
Druga sprawa która niepokoi to że gość spadł z Dynama Kijów do Kazachstanu. Nie wziął go żaden średniak ukraiński, do domu (Uzbekistan) też w ten sposób nie wrócił... O co tu chodzi?
No cóż - zależy jak patrzeć na to "widać""

W bieżącym sezonie:

Liga Mistrzów
Aktobe Lento w II rundzie eliminacji wygrała 4:0 (wyjazd) i 2:0 (dom z Hafnarfjodur)
w III rundzie el. LM 0:0 (dom z Maccabi Hajfa i 3:4 w rewanżu - gdzie po 15 minutach prowadzili 3:0 a walk o awans trwała do ostatniej minuty meczu (jedna bramka i byliby w raju)
w IV rundzie el. Ligi Europy 3:6 na wyjeździe i 0:2 u siebie z Werderem Brema

Liga Europy
Irtysz Pawłodar w I rundzie el. odpadł z weierskim Haldas 2:1 u siebie. 0:1 na wyjeździe - czyli nie była to jakaś sromotna porażka;
Okżetpes Kokczetaw w I rundzie el. odpadł z Zimbru Kiszyniów 2:1 na wyjeździe i 0:2 u siebie

Toboł Kostanaj w II rundzie eliminacj grał z Galatasaray 1:1 u siebie i 0:2 na wyjeździe (do 64 min było 0:0)

Oczywiście w rundach głównych nie grali, ale w eliminacjach LM byli o krok od sprawienia ogromnej sensacji i jakby Aktobe wyeliminował Maccabi, to miałby pewną grę w Lidze Europy.

Czyli nie wypadli specjalnie gorzej od polskich klubów
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując